Baśnie i legendy – Czy wiesz wszystko o jednorożcach? Może chcesz posłuchać o południcach? W tym bloku znajdą się wszystkie prelekcje związane z motywem przewodnim tegorocznej edycji Arkhamera!

Popkultura i fantastyka – Jeśli nie interesuje cię motyw przewodni naszego konwentu, nie musisz się martwić. W bloku “popkultura i fantastyka” znajdą się prelekcje poruszające pozostałe obszary naszego hobby.

Arkhamer Talks – Arkhamerowe rozmowy moderowane. W tym bloku znajdą się wszystkie panele dyskusyjne i prelekcje będące wstępem do nich.

Blok Konkursowy – Masz niesamowitą wiedzę o swoim ulubionym serialu albo książce? Chcesz się sprawdzić? Odwiedź  nasz blok konkursowy i wygraj atrakcyjne nagrody!

Popkultura Azjatycka – Dla wszystkich fanów mangi, anime i kultury wschodu przygotujemy blok popkultury azjatyckiej. Na naszym konwencie po prostu nie może zabraknąć tego typu atrakcji.

Blok Warsztatów – Posiadasz jakieś umiejętności, które chcesz rozwinąć? A może po prostu chcesz nauczyć się czegoś nowego? Ten blok będzie idealny dla ciebie. Od nauki rysunku, po tworzenie magicznych eliksirów.

Arkhamer Game Zone – jeśli uwielbiasz gry planszowe, bitewne czy komputerowe, zapraszamy do naszego Game Zone. Czeka na was planszówkowy Games Room, turnieje w gry bitewne, RetroGralnia z starymi komputerami i liczne niespodzianki.

Czytelnia RPG i sesje RPG – Po zeszłorocznym sukcesie, na Arkhamer powraca czytelnia RPG. W tej sali będziecie mogli przejrzeć kawał historii RPG w Polsce i na świecie, zgłosić i zapisać się na sesje RPG i podyskutować z naszym Wielkim Bibliotekarzem.

LARP – Czym jest larp? Ogólnie ujmując, jest to połączenie gry z teatrem improwizowanym. Podczas rozgrywki możesz wcielić się w przeróżne role i odgrywać je całym sobą. Masz możliwość stania się na kilka godzin krasnoludzkim wojownikiem, stróżem prawa, kosmicznym łowcą nagród, wiedźminem i nie tylko. Nigdy nie próbowałeś czegoś takiego? Nic nie szkodzi – zagrać może każdy, doświadczenie nie gra roli!