Formularz zgłoszeniowy dla wystawców

Nasza oferta dla wystawców oparta jest na jednej strefie wystawienniczej, która będzie czynna 24h/dobę. Są to korytarze konwentowe oraz gamesroom (w ograniczonym zakresie). Wystawcy korzystający z tej strefy po godzinie 21:00 mogą zabezpieczyć swój towar poprzez przeniesienie go do zamykanego pomieszczenia. Jesteśmy również otwarci na negocjacje i propozycję.

Ceny stoisk zaczynają się już od 100zł za ławkę szkolną + 50zł za każdą kolejną. W cenie stoiska znajdują się też dwie pełne akredytacje. Koszt każdej kolejnej to 30zł. Akredytacja uprawnia również do noclegu na terenie konwentu w sali wspólnej wystawców (wymagane własne karimaty/śpiwory lub inne).

W przypadku chęci zakupu większej ilości miejsca – połowa płatności może dokonana być w barterze (uwaga: pierwsza ławka musi być opłacona gotówką). Przy ustaleniu wartości barteru brane będą pod uwagę ceny hurtowe towaru.

Na miejscu zapewniamy dostęp do prądu, nie dostarczamy jednak przedłużaczy, w które należy wyposażyć się we własnym zakresie.

Nazwisko i imię lub nazwa firmy

Telefon kontaktowy
Adres email

Ilość ławek