Paweł Majka

Debiutował w „Świecie Młodych” w 1987 roku, kolejne opowiadanie opublikował blisko dwadzieścia lat później, w 2006 roku, w antologii Tempus Fugit wydanej przez Fabrykę Słów. Kolejne opowiadania i teksty publikował w czasopismach: „Nowa Fantastyka”, „Science Fiction, Fantasy i Horror”, „Fantasy & Science Fiction” (edycja polska), „Czas Fantastyki”; antologiach: Kanon Barbarzyńców, Nie pytaj o Polskę, Nowe Idzie, Science Fiction, oraz Rok po końcu świata, a także w internetowych magazynach: Fahrenheit, Esensja i Creatio Fantastica. Jest stałym współpracownikiem portalu gikz.pl.
W 2014 roku debiutował powieścią Pokój światów w Wydawnictwie Genius Creations. Jest autorem pierwszej polskiej powieści umieszczonej w uniwersum Metro 2033 Dmitrija Głuchowskiego – akcja Dzielnicy obiecanej toczy się w krakowskiej Nowej Hucie.
Za opowiadanie Grewolucja opublikowane w „Nowej Fantastyce” 5/2013 został nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla za rok 2013. W 2015 nominację w kategorii powieść otrzymał za Pokój światów.
Dwukrotnie otrzymał Nagrodę Literacką im. Jerzego Żuławskiego: 19 września 2015 za powieść „Pokój światów” oraz 17 września 2016 za powieść „Niebiańskie pastwiska”.

Krzysztof Piskorski

Debiutował artykułami związanymi z grami fabularnymi w magazynach „Magia i Miecz” oraz „Portal”. Debiutował literacko w 2004 roku, na łamach „Nowej Fantastyki”, a swoje opowiadania publikował również w czasopismach „Science Fiction”, „Magazyn Fantastyczny” oraz w antologiach. Jego debiutem książkowym jest opublikowana w 2005 powieść Wygnaniec, pierwszy tom trylogii, w której stworzył oryginalny świat fantasy inspirowany tradycyjną kulturą Półwyspu Arabskiego. Pochodzący z 2007 zbiór Poczet dziwów miejskich sięgał z kolei do lokalnego wrocławskiego kolorytu. Kolejna powieść, dwutomowa Zadra, osadzona w okresie wojen napoleońskich, przyniosła Piskorskiemu w roku 2009 pierwszą nominację do nagrody Zajdla oraz nagrody im. Żuławskiego. Wydana w 2011 roku Krawędź czasu została ponownie nominowana do obu nagród, zaś opublikowany w 2013 Cienioryt przyniósł Piskorskiemu pierwszego Zajdla oraz Złote Wyróżnienie Żuławskiego. Pracował także jako dziennikarz magazynu komputerowego „CHIP” oraz tłumacz. Żonaty, ma jedną córkę.

Nagrody
W roku 2001 za tekst Krzyk Kamienia otrzymał nagrodę Quentina za najlepszy scenariusz do gry fabularnej
W roku 2009 za pierwszy tom powieści Zadra nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz laureat Złotego Wyróżnienia nagrody im. Jerzego Żuławskiego .
Na Euroconie 2009 otrzymał nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction (ESFS) dla najbardziej obiecującego młodego twórcy – Encouragement Award.
W roku 2012 za powieść Krawędź czasu nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz nagrody im. Jerzego Żuławskiego.
W roku 2014 za powieść Cienioryt otrzymał nagrodę im. Janusza A. Zajdla (w kategorii powieść) oraz Złote Wyróżnienie nagrody im. Jerzego Żuławskiego.

Simon Zack

Rocznik 1979, pisarz, miłośnik fantastyki w każdej postaci, weteran RPGów i planszówek. Stały bywalec imprez fantastycznych, niezmordowany prelegent, wiecznie zaangażowany twórca konwentowych atrakcji. Miłośnik kina, książek, filmów złotej ery Hollywood i Errola Flynna. Cthulhu geek, Trekkie i Browncoat całym sercem.

Klaudia Heintze

Ekspert w dziedzinie perfumiarstwa, krytyk perfumeryjny, autorka bloga Sabbath of Senses skupiającego wokół siebie miłośników perfum z całej Polski. Całkiem przy okazji aktywna działaczka fandomu, organizatorka wielu konwentów i niestrudzona prelegentka.

Michał Marszalik

Współautor gry „Wiedźmin: Gra Wyobraźni” (napisał w niej m.in. Podręcznik Bajarza, będący dla wielu wzorem jak powinien wyglądać rozdział dla MG), założyciel serwisu Informator Konwentowy i pomysłodawca Puchar Mistrza Mistrzów.